Dames 12

10e in poule Dames senioren reserve 4e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 10 oktober
3
Roomburg D8
2
Roomburg D7
12
Klein Zwitserland D4
0
Alphen D5
6
Alecto D7
1
Leonidas D24
Zondag 3 oktober
0
Cartouche D4
3
Klein Zwitserland D4
3
HGC D4
2
Roomburg D7
0
Alphen D5
13
Alecto D7
0
Groen-Geel D12
4
Roomburg D8
Zondag 26 september
2
Forescate D4
3
HGC D4
4
Roomburg D8
1
Leonidas D24
5
Roomburg D7
1
Groen-Geel D12

Wedstrijdschema

D12
Alecto D7
Thuis
24-10-2021 14:10
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 560555
Scheidsrechters: D18
Klein Zwitserland D4
D12
Uit
31-10-2021 13:45
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 576693
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE
D12
Forescate D4
Thuis
07-11-2021 15:45
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 560566
Scheidsrechters: D20
D12
Cartouche D4
Thuis
21-11-2021 12:35
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 560577
Scheidsrechters: D11
Alphen D5
D12
Uit
28-11-2021 00:00
Nr. 560579
Locatie: Sportpark Zegersloot, ALPHEN AAN DEN RIJN
Leonidas D24
D12
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 560587
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D12
HGC D4
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 560590
D12
Roomburg D7
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 575073
Roomburg D8
D12
Uit
03-04-2022 00:00
Nr. 560604
Locatie: Sportpark Roomburg, LEIDEN
D12
Craeyenhout D5
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 560607
Alecto D7
D12
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 560609
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
D12
Klein Zwitserland D4
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 576702
Forescate D4
D12
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 560625
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN
Cartouche D4
D12
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 560630
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG
D12
Alphen D5
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 560637

Poule stand (10e in poule Dames senioren reserve 4e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Roomburg D85410216013
2.Alecto D74400274012
3.HGC D4431085010
4.Craeyenhout D5430127409
5.Klein Zwitserland D4422017208
6.Roomburg D75203251406
7.Forescate D441128904
8.Cartouche D4511391404
9.Leonidas D24511392304
10.Groen-Geel D12501421501
11.Alphen D5500525900

Spelers (22)

Trainingen

wo
20:45
-
22:15
Schapenweide (Zandveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 24 oktober
15:45
D18Groen-Geel D19
Scheidsrechters: D12
Schapenweide (Zandveld)
Zondag 7 november
14:10
D20Evergreen D2
Scheidsrechters: D12
Wittebrugveld
Zondag 21 november
14:10
D11Victoria D8
Scheidsrechters: D12
Riverdaleveld

Team resultaten

LeideKleinCraeyLeonihdm DAlectRoombRoombHGC DGroenForesCartoAlphe
Leiden D11
Klein Zwitserland D412 - 0
Craeyenhout D5
Leonidas D24
hdm D6
Alecto D76 - 1
Roomburg D84 - 13 - 22 - 2
Roomburg D75 - 111 - 1
HGC D43 - 21 - 0
Groen-Geel D120 - 4
Forescate D42 - 3
Cartouche D40 - 3
Alphen D50 - 131 - 8