Dames 10

12e in poule Dames senioren reserve 3e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 10 oktober
2
Leiden D8
1
Schiedam D7
4
Leonidas D11
1
HUDITO D5
6
Gouda D2-O
1
Victoria D10
0
Schoonhoven D1
5
Scoop Delft D2-O
Zondag 3 oktober
2
Schiedam D7
3
Victoria D10
2
Scoop Delft D2-O
1
Gouda D2-O
0
HUDITO D5
2
Schoonhoven D1
1
Leiden D9
4
Leonidas D17
Zondag 26 september
2
Gouda D2-O
1
HUDITO D5
1
Leonidas D17
4
Leiden D8
4
Schoonhoven D1
0
Groen-Geel D10
3
Leonidas D11
2
Leiden D9

Wedstrijdschema

D10
DSHC D5
Thuis
24-10-2021 17:20
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 570240
Scheidsrechters: H11
Leiden D8
D10
Uit
31-10-2021 11:15
Veld 6 (Zandveld)
Nr. 570247
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
D10
Leiden D9
Thuis
07-11-2021 12:35
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 570253
Scheidsrechters: D9
D10
Schiedam D7
Thuis
14-11-2021 09:25
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 570259
Scheidsrechters: HB
Hudito D5
D10
Uit
21-11-2021 00:00
Nr. 570266
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT
D10
Scoop Delft D2
Thuis
28-11-2021 12:35
Wittebrugveld
Nr. 570271
Scheidsrechters: D16, COTD
D10
Victoria D10
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 570277
Gouda D2
D10
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 570282
Locatie: Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel), GOUDA
D10
Schoonhoven D1
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 570288
Leonidas D11
D10
Uit
03-04-2022 00:00
Nr. 570296
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D10
Leonidas D17
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 570300
DSHC D5
D10
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 570307
Locatie: TU Delft - Sportcentrum DSHC, DELFT
D10
Leiden D8
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 570312
Leiden D9
D10
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 570320
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
Schiedam D7
D10
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 570326
Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM
D10
Hudito D5
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 570331
Scoop Delft D2
D10
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 570340
Locatie: TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop, DELFT

Poule stand (12e in poule Dames senioren reserve 3e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Scoop Delft D2-O5500174015
2.Leonidas D115410196013
3.Gouda D2-O5401244012
4.Leiden D85320138011
5.Schoonhoven D15311107010
6.DSHC D55302121309
7.Leonidas D17520391306
8.Victoria D10520351606
9.Schiedam D75104141403
10.HUDITO D551045903
11.Leiden D9500531800
12.Groen-Geel D10500501900

Spelers (18)

Trainingen

di
20:45
-
22:15
Gele Weide (Semiveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 24 oktober
15:45
H11Roomburg H5
Scheidsrechters: D10
Gele Weide (Semiveld)
Zondag 7 november
14:10
D9HGC D3
Scheidsrechters: D10
Gele Weide (Semiveld)
Zondag 14 november
12:35
HBHDM H35F
Scheidsrechters: D10
Schapenweide (Zandveld)
Zondag 28 november
11:00
D16HCGO D1
Scheidsrechters: D10
Wittebrugveld

Team resultaten

ScoopSchooSchieLeoniVictoLeoniLeideLeideHUDITGroenGoudaDSHC
Scoop Delft D2-O1 - 02 - 1
Schoonhoven D10 - 52 - 24 - 0
Schiedam D72 - 3
Leonidas D170 - 51 - 4
Victoria D101 - 0
Leonidas D113 - 24 - 1
Leiden D82 - 12 - 2
Leiden D91 - 4
HUDITO D50 - 23 - 0
Groen-Geel D100 - 7
Gouda D2-O6 - 12 - 1
DSHC D5