Dames 13

6e in poule Dames senioren reserve 4e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 19 september
2
Ommoord D4
2
Delfshaven D1
Zondag 12 september
3
Groen-Geel D13
1
Roomburg D10
7
Pijnacker D4
0
Rotterdam D6
3
Pollux D3
2
Ommoord D4

Wedstrijdschema

Leonidas D25
D13
Uit
03-10-2021 00:00
Nr. 560766
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D13
Delfshaven D1
Thuis
10-10-2021 14:10
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 560768
Scheidsrechters: D15
Alecto D9
D13
Uit
24-10-2021 00:00
Nr. 560780
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
D13
Pijnacker D4
Thuis
31-10-2021 14:10
Wittebrugveld
Nr. 560776
Scheidsrechters: H14
Ommoord D4
D13
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 560786
Locatie: Sportpark Marcel Duchampplein, ROTTERDAM
Schiedam D9
D13
Uit
14-11-2021 00:00
Nr. 560792
Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM
D13
Pollux D3
Thuis
21-11-2021 09:25
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 560795
Scheidsrechters: D14
Victoria D12
D13
Uit
28-11-2021 00:00
Nr. 560801
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
Roomburg D10
D13
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 560805
Locatie: Sportpark Roomburg, LEIDEN
D13
Rotterdam D6
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 560810
D13
Leonidas D25
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 560819
Delfshaven D1
D13
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 560825
Locatie: Sportpark Blijdorp, ROTTERDAM
D13
Alecto D9
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 560828
Pijnacker D4
D13
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 560837
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', PIJNACKER
D13
Ommoord D4
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 560839
D13
Schiedam D9
Thuis
22-05-2022 00:00
Nr. 560845
Pollux D3
D13
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 560849
Locatie: Sportpark Kooikersweg, VLAARDINGEN
D13
Victoria D12
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 560854

Poule stand (6e in poule Dames senioren reserve 4e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Schiedam D922008006
2.Pollux D322008306
3.Delfshaven D121108304
4.Pijnacker D411007003
5.Alecto-Augustinus D911005103
6.Groen-Geel D1321013403
7.Rotterdam D621013703
8.Ommoord D420114501
9.Victoria D1220021800
10.Roomburg D1020021800
11.Leonidas D25200221100

Spelers (20)

Trainingen

di
20:45
-
22:15
Schapenweide (Zandveld) (ABCD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 10 oktober
12:35
D15Leiden D10
Scheidsrechters: D13, COTD
Schapenweide (Zandveld)
Zondag 31 oktober
15:45
H14Alecto H7
Scheidsrechters: D13
Schapenweide (Zandveld)
Zondag 21 november
11:00
D14Leonidas D22
Scheidsrechters: D13
Schapenweide (Zandveld)

Team resultaten

DelfsOmmooAlectPijnaSchieLeoniVictoRoombPolluGroenRotte
Delfshaven D1
Ommoord D42 - 2
Alecto-Augustinus D9
Pijnacker D47 - 0
Schiedam D9
Leonidas D25
Victoria D12
Roomburg D10
Pollux D33 - 2
Groen-Geel D133 - 1
Rotterdam D6