Heren 11

2e in poule Heren senioren reserve 4e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 19 september
1
Roomburg H5
2
Evergreen H1
2
Ring Pass Delft H6
3
Scoop Delft H3
1
Leonidas H24
10
DSHC H8
Zondag 12 september
1
Victoria H8
4
Roomburg H5
2
Evergreen H1
1
Leonidas H24
1
Feijenoord H3
1
Scoop Delft H3

Wedstrijdschema

Evergreen H1
H11
Uit
26-09-2021 13:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 570094
Locatie: Sportp. Schweitzerdreef, MAASSLUIS
H11
DSHC H8
Thuis
03-10-2021 17:20
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 570097
Scheidsrechters: H7
Leonidas H24
H11
Uit
10-10-2021 00:00
Nr. 570105
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
H11
Roomburg H5
Thuis
24-10-2021 15:45
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 570108
Scheidsrechters: D10
H11
Ring Pass H6
Thuis
31-10-2021 09:15
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 570117
Scheidsrechters: H12
Pijnacker H4
H11
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 570124
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', PIJNACKER
H11
Feijenoord H3
Thuis
14-11-2021 11:00
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 575048
Scheidsrechters: H14
Scoop Delft H3
H11
Uit
21-11-2021 00:00
Nr. 570135
Locatie: TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop, DELFT
H11
Leiden H9
Thuis
28-11-2021 12:35
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 570139
Scheidsrechters: HB
H11
Delfshaven H2
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 570146
Victoria H8
H11
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 570155
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
H11
Evergreen H1
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 570157
DSHC H8
H11
Uit
03-04-2022 00:00
Nr. 570163
Locatie: TU Delft - Sportcentrum DSHC, DELFT
H11
Leonidas H24
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 570169
Roomburg H5
H11
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 570179
Locatie: Sportpark Roomburg, LEIDEN
Ring Pass H6
H11
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 570184
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', DELFT
H11
Pijnacker H4
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 570190
Feijenoord H3
H11
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 575059
Locatie: Sportcomplex Olympia, ROTTERDAM
H11
Scoop Delft H3
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 570200
Leiden H9
H11
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 570207
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST

Poule stand (2e in poule Heren senioren reserve 4e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DSHC H8220013206
2.Groen-Geel H1122005206
3.Evergreen H122004206
4.Pijnacker H421107204
5.Feijenoord H321104104
6.Scoop Delft H321104304
7.Roomburg H521015303
8.Leiden H920112501
9.Ring Pass Delft H620023600
10.Victoria H820021500
11.Delfshaven H220022900
12.Leonidas H24200221200

Spelers (20)

Trainingen

di
20:45
-
22:15
(ABCD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 24 oktober
17:20
D10DSHC D5
Scheidsrechters: H11
Gele Weide (Semiveld)
Zondag 31 oktober
11:00
H12Hoeksche Waard H2
Scheidsrechters: H11
Schapenweide (Zandveld)
Zondag 14 november
09:25
D19Groen-Geel D20
Scheidsrechters: H11
Gele Weide (Semiveld)
Zondag 28 november
14:10
HBKlein Zwitserland H35F
Scheidsrechters: H11
Gele Weide (Semiveld)

Team resultaten

RotteDelfsFeijeRing ScoopLeoniPijnaLeideVictoRoombGroenEvergDSHC
Rotterdam H9
Delfshaven H2
Feijenoord H31 - 1
Ring Pass Delft H62 - 3
Scoop Delft H3
Leonidas H241 - 10
Pijnacker H4
Leiden H9
Victoria H81 - 4
Roomburg H51 - 2
Groen-Geel H11
Evergreen H12 - 1
DSHC H8