Heren 7

10e in poule Heren senioren reserve 3e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 10 oktober
2
HUDITO H6
1
Scoop Delft H2-O
1
DSHC H7
3
Rotterdam H9
3
Westland H3
2
Dopie H3
1
Groen-Geel H7
1
Rijswijk H3
1
Leonidas H13
2
Delfshaven H1
Zondag 3 oktober
1
Dopie H3
2
HUDITO H6
2
Rijswijk H3
3
Leonidas H18
1
Groen-Geel H7
0
Leonidas H13
2
Delfshaven H1
2
DSHC H7
0
Rotterdam H9
2
Westland H3
1
Scoop Delft H2-O
4
HDS H4
Zondag 26 september
1
Leonidas H13
1
Rijswijk H3
2
HDS H4
0
Dopie H3
0
HUDITO H6
1
Rotterdam H9
0
Leonidas H18
1
Scoop Delft H2-O

Wedstrijdschema

Delfshaven H1
H7
Uit
24-10-2021 10:30
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 569697
Locatie: Sportpark Blijdorp, ROTTERDAM
H7
Rotterdam H9
Thuis
31-10-2021 11:00
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 575024
Scheidsrechters: H8
Dopie H3
H7
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 569706
Locatie: TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop, DELFT
H7
Scoop Delft H2
Thuis
14-11-2021 14:10
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 569714
Scheidsrechters: D8
Leonidas H18
H7
Uit
21-11-2021 00:00
Nr. 569718
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
H7
HDS H4
Thuis
28-11-2021 11:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 569722
Scheidsrechters: H10
H7
Hudito H6
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 569729
Westland H3
H7
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 569738
Locatie: Sportp. 'Hoge Bomen', NAALDWIJK
H7
DSHC H7
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 569739
Leonidas H13
H7
Uit
03-04-2022 00:00
Nr. 569746
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
Rijswijk H3
H7
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 569750
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, RIJSWIJK ZH
H7
Delfshaven H1
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 569753
Rotterdam H9
H7
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 575035
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, ROTTERDAM
H7
Dopie H3
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 569763
Scoop Delft H2
H7
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 569770
Locatie: TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop, DELFT
H7
Leonidas H18
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 569774
HDS H4
H7
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 569780
Locatie: Madestein (Loosduinen), 'S-GRAVENHAGE

Poule stand (10e in poule Heren senioren reserve 3e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDS H45500172015
2.Westland H35500197015
3.HUDITO H65401124012
4.Leonidas H18530216609
5.Scoop Delft H2-O53025609
6.DSHC H7521210907
7.Rotterdam H9520341206
8.Rijswijk H351225605
9.Delfshaven H1511371404
10.Groen-Geel H7511361304
11.Leonidas H13501441501
12.Dopie H3500531400

Spelers (18)

Trainingen

wo
20:45
-
22:15
Gele Weide (Semiveld) (CD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 31 oktober
09:25
H8Alecto H6
Scheidsrechters: H7
Gele Weide (Semiveld)
Zondag 14 november
12:35
D8Wateringse veld D2
Scheidsrechters: H7
Gele Weide (Semiveld)
Zondag 28 november
09:15
H10Klein Zwitserland H4
Scheidsrechters: H7
Groene Weide (Waterveld)

Team resultaten

RotteDelfsScoopHDS HLeoniWestlRijswLeoniHUDITGroenDSHC Dopie
Rotterdam H90 - 2
Delfshaven H12 - 2
Scoop Delft H2-O1 - 4
HDS H42 - 0
Leonidas H180 - 1
Westland H33 - 2
Rijswijk H32 - 3
Leonidas H131 - 21 - 10 - 3
HUDITO H60 - 12 - 16 - 0
Groen-Geel H71 - 21 - 11 - 0
DSHC H71 - 3
Dopie H31 - 2