Heren 12

Res. 4e klasse Heren senioren reserve Poule D

10e in poule Res. 4e klasse Heren senioren reserve Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 24 maart
1
Rotterdam H5
3
Tempo '34 H2 (O)
4
Leonidas H29
1
Derby H3
2
Forcial H1
2
Goeree Overflakkee H1
1
Victoria H12
2
Krimpen H2 (O)
1
Leonidas H30
1
Dordrecht H3
0
Groen-Geel H12
5
Hoeksche Waard H2 (O)
Zondag 17 maart
0
Rotterdam H5
1
Leonidas H29
7
Tempo '34 H2 (O)
1
Groen-Geel H12
7
Hoeksche Waard H2 (O)
0
Leonidas H30
0
Dordrecht H3
2
Victoria H12
1
Krimpen H2 (O)
1
Forcial H1
3
Goeree Overflakkee H1
2
Derby H3

Wedstrijdschema

Dordrecht H3
H12
Uit
31-03-2019 12:45
Semiveld
Nr. 13415
Locatie: Schenkeldijk, DORDRECHT - Veld 4
H12
Krimpen H2
Thuis
07-04-2019 16:00
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 13478
Scheidsrechters: H15
HCGO H1
H12
Uit
14-04-2019 13:30
Zandveld
Nr. 13523
Locatie: Terrein van de Pallandpolder, MIDDELHARNIS - Veld 1
H12
Derby H3
Thuis
05-05-2019
Nr. 13632
Forcial H1
H12
Uit
12-05-2019
Nr. 13722
Locatie: Sportp. Tweede Slag, ROCKANJE
H12
Victoria H12
Thuis
19-05-2019
Nr. 13786
Leonidas H30
H12
Uit
26-05-2019
Nr. 13820
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
H12
Leonidas H29
Thuis
02-06-2019
Nr. 13940

Poule stand (10e in poule Res. 4e klasse Heren senioren reserve Poule D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Tempo '34 H2 (O)1410404712034
2.Victoria H12148423112028
3.Hoeksche Waard H2 (O)148333918027
4.Goeree Overflakkee H1147612624027
5.Leonidas H29147433621025
6.Forcial H1145542629020
7.Derby H3146172827019
8.Rotterdam H5143472324013
9.Krimpen H2 (O)143472242013
10.Groen-Geel H1214239144309
11.Leonidas H301415893308
12.Dordrecht H3141310132906

Fluit dienst

Zondag 7 april
17:30
H15Victoria H13
Scheidsrechters: H12. Let op: H12 2x fluiten!!
Schapenweide (Zandveld)
17:45
H14HDS H6
Scheidsrechters: H12. Let op: H12 2x fluiten!!
Gele Weide (Semiveld)

Team resultaten

DerDorForGoeGroHoeKriLeoLeoRotTemVic
Derby H31 - 02 - 21 - 26 - 03 - 00 - 42 - 3
Dordrecht H30 - 21 - 21 - 33 - 11 - 10 - 2
Forcial H10 - 12 - 12 - 22 - 21 - 12 - 23 - 13 - 2
Goeree Overflakkee H13 - 23 - 23 - 12 - 21 - 10 - 01 - 0
Groen-Geel H123 - 12 - 30 - 20 - 51 - 10 - 10 - 7
Hoeksche Waard H24 - 22 - 03 - 07 - 01 - 10 - 2
Krimpen H20 - 25 - 31 - 12 - 21 - 72 - 30 - 5
Leonidas H294 - 11 - 02 - 37 - 14 - 13 - 21 - 3
Leonidas H300 - 31 - 10 - 61 - 01 - 10 - 30 - 11 - 2
Rotterdam H55 - 21 - 12 - 25 - 60 - 11 - 30 - 0
Tempo '34 H26 - 28 - 17 - 12 - 21 - 0
Victoria H124 - 05 - 11 - 13 - 11 - 21 - 22 - 20 - 0