Heren 12

Res. 4e klasse Heren senioren reserve Poule D

11e in poule Res. 4e klasse Heren senioren reserve Poule D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 mei
4
Rotterdam H5
2
Forcial H1
1
Leonidas H29
0
Leonidas H30
1
Groen-Geel H12
3
Victoria H12
2
Tempo '34 H2 (O)
2
Derby H3
2
Hoeksche Waard H2 (O)
1
Goeree Overflakkee H1
2
Dordrecht H3
2
Krimpen H2 (O)
Zondag 12 mei
2
Derby H3
4
Rotterdam H5
7
Forcial H1
0
Groen-Geel H12
2
Victoria H12
2
Leonidas H30
2
Dordrecht H3
8
Leonidas H29
4
Krimpen H2 (O)
4
Hoeksche Waard H2 (O)
3
Goeree Overflakkee H1
2
Tempo '34 H2 (O)

Wedstrijdschema

Leonidas H30
H12
Uit
26-05-2019 09:30
Semiveld
Nr. 13820
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM - veld 4
H12
Leonidas H29
Thuis
02-06-2019
Nr. 13940

Poule stand (11e in poule Res. 4e klasse Heren senioren reserve Poule D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Tempo '34 H2 (O)2013616921045
2.Victoria H122012534621041
3.Hoeksche Waard H2 (O)2011635829039
4.Goeree Overflakkee H1209653439033
5.Forcial H1209564436032
6.Leonidas H29209474933031
7.Derby H3208394141027
8.Rotterdam H5207584634026
9.Krimpen H2 (O)206683760024
10.Leonidas H302027111845013
11.Groen-Geel H122033141861012
12.Dordrecht H3201415195907

Team resultaten

DerDorForGoeGroHoeKriLeoLeoRotTemVic
Derby H31 - 00 - 22 - 21 - 26 - 03 - 02 - 22 - 40 - 42 - 3
Dordrecht H30 - 21 - 20 - 11 - 32 - 22 - 83 - 11 - 11 - 60 - 2
Forcial H10 - 12 - 12 - 27 - 02 - 21 - 12 - 23 - 13 - 20 - 2
Goeree Overflakkee H13 - 23 - 22 - 03 - 12 - 21 - 10 - 01 - 03 - 21 - 3
Groen-Geel H122 - 43 - 12 - 30 - 20 - 50 - 21 - 10 - 10 - 71 - 3
Hoeksche Waard H24 - 26 - 12 - 12 - 03 - 03 - 17 - 02 - 21 - 10 - 2
Krimpen H20 - 25 - 31 - 12 - 24 - 41 - 72 - 14 - 22 - 30 - 5
Leonidas H294 - 11 - 01 - 32 - 37 - 14 - 11 - 03 - 21 - 32 - 3
Leonidas H300 - 31 - 10 - 44 - 10 - 61 - 01 - 10 - 30 - 11 - 2
Rotterdam H55 - 27 - 04 - 24 - 01 - 12 - 25 - 60 - 11 - 30 - 0
Tempo '34 H22 - 26 - 28 - 17 - 12 - 29 - 11 - 02 - 21 - 0
Victoria H122 - 34 - 05 - 11 - 13 - 11 - 21 - 22 - 22 - 20 - 0