Heren 13

8e in poule Heren senioren reserve 5e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 19 september
0
Groen-Geel H13
3
Alphen H4

Wedstrijdschema

Cartouche H6
H13
Uit
26-09-2021 16:05
Kunstgrasveld 2 (Waterveld)
Nr. 559773
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG
Thuis
03-10-2021 12:35
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 559778
Scheidsrechters: H10
HDS H5
H13
Uit
24-10-2021 00:00
Nr. 559790
Locatie: Madestein (Loosduinen), 'S-GRAVENHAGE
H13
IJssel H4
Thuis
31-10-2021 17:20
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 559794
Scheidsrechters: HB
Alecto H7
H13
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 559798
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
H13
Scoop Delft H4
Thuis
14-11-2021 11:00
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 559804
Scheidsrechters: D19
Dordrecht H4
H13
Uit
21-11-2021 00:00
Nr. 559809
Locatie: Schenkeldijk, DORDRECHT
H13
HCGO H1
Thuis
28-11-2021 09:25
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 559815
Scheidsrechters: H14
H13
Leonidas H27
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 559819
Alphen H4
H13
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 574706
Locatie: Sportpark Zegersloot, ALPHEN AAN DEN RIJN
H13
Cartouche H6
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 559828
Uit
03-04-2022 00:00
Nr. 559836
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
H13
HDS H5
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 559845
IJssel H4
H13
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 559850
Locatie: Sportp. Dorrestein, NIEUWERKERK AD IJSSEL
H13
Alecto H7
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 559854
Scoop Delft H4
H13
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 559862
Locatie: TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop, DELFT
H13
Dordrecht H4
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 559864
HCGO H1
H13
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 559868
Locatie: Terrein van de Pallandpolder, MIDDELHARNIS

Poule stand (8e in poule Heren senioren reserve 5e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Dordrecht H4220015206
2.Alphen H422007006
3.Goeree Overflakkee H121018103
4.Cartouche H611006003
5.Alecto-Augustinus H721018503
6.Leonidas H2711004203
7.HDS H511001003
8.Groen-Geel H1320022700
9.Scoop Delft H410011600
10.Groen-Geel H14200201000
11.IJssel H4200201900

Spelers (22)

Trainingen

do
20:45
-
22:15
Schapenweide (Zandveld) (ABCD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 3 oktober
14:10
H10Groen-Geel H9
Scheidsrechters: H13
Wittebrugveld
Zondag 31 oktober
15:45
HBYpenburg H35A
Scheidsrechters: H13
Gele Weide (Semiveld)
Zondag 14 november
09:15
H14Dordrecht H4
Scheidsrechters: H13
Groene Weide (Waterveld)
Zondag 28 november
11:00
H14Leonidas H27
Scheidsrechters: H13
Gele Weide (Semiveld)

Team resultaten

FeijeScoopDordrGoereLeoniCartoHDS HAlectIJsseGroenGroenAlphe
Feijenoord H3
Scoop Delft H4
Dordrecht H4
Goeree Overflakkee H1
Leonidas H27
Cartouche H6
HDS H5
Alecto-Augustinus H7
IJssel H4
Groen-Geel H14
Groen-Geel H130 - 3
Alphen H4