Heren 3

1e in poule Heren senioren reserve 1e klasse E
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 17 oktober
2
HUDITO H2-O
1
DSHC H2-O
1
Schiedam H3
4
Berkel-Rodenrijs H2-O
2
Ring Pass Delft H4
5
Leonidas H4
Zondag 10 oktober
0
Barendrecht H2
3
HUDITO H2-O
3
DSHC H2-O
2
Schiedam H3
1
Leonidas H4
7
Cartouche H4
5
Victoria H3
1
HDS H2-O
1
Berkel-Rodenrijs H2-O
3
Ring Pass Delft H4
Zondag 3 oktober
3
Schiedam H3
1
Barendrecht H2
1
Cartouche H4
3
HDS H2-O
1
Leonidas H4
3
Berkel-Rodenrijs H2-O
Zondag 26 september
4
DSHC H2-O
2
Leonidas H4
1
Groen-Geel H3-O
0
Schiedam H3
1
Victoria H3
5
HUDITO H2-O
2
HDS H2-O
3
Rotterdam H3

Wedstrijdschema

H3
Victoria H3
Thuis
31-10-2021 12:55
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 516204
Scheidsrechters: H2
Cartouche H4
H3
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 516211
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG
Barendrecht H2
H3
Uit
14-11-2021 14:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 516214
Locatie: Sportpark 'De Doorbraak', BARENDRECHT
H3
DSHC H2
Thuis
21-11-2021 09:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 516221
Scheidsrechters: H4
Berkel Rodenrijs H2
H3
Uit
28-11-2021 00:00
Nr. 516225
Locatie: Sportp. 'Het Hoge Land', BERKEL EN RODENRIJS
Leonidas H4
H3
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 516235
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
H3
Ring Pass H4
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 516240
Schiedam H3
H3
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 516250
Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM
H3
Hudito H2
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 516252
Rotterdam H3
H3
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 516260
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, ROTTERDAM
H3
HDS H2
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 516264
Victoria H3
H3
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 516272
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
H3
Cartouche H4
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 516276
H3
Barendrecht H2
Thuis
22-05-2022 00:00
Nr. 516280
DSHC H2
H3
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 516288
Locatie: TU Delft - Sportcentrum DSHC, DELFT
H3
Berkel Rodenrijs H2
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 516293

Poule stand (1e in poule Heren senioren reserve 1e klasse E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Groen-Geel H3-O6510125016
2.HUDITO H2-O6501186015
3.Berkel-Rodenrijs H2-O65011910015
4.Rotterdam H36411139013
5.DSHC H2-O64021714012
6.Cartouche H46204161306
7.Leonidas H46204131706
8.HDS H2-O620491506
9.Victoria H36123121805
10.Schiedam H36114101404
11.Ring Pass Delft H46114142004
12.Barendrecht H2610551703

Spelers (17)

Trainingen

wo
20:45
-
22:15
Groene Weide (Waterveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 31 oktober
16:35
H2Ring Pass H3
Scheidsrechters: H3
Groene Weide (Waterveld)
Zondag 21 november
11:05
H4Leiden H5
Scheidsrechters: H3
Groene Weide (Waterveld)

Team resultaten

CartoSchieHDS HVictoRotteRing LeoniHUDITGroenDSHC BerkeBaren
Cartouche H41 - 3
Schiedam H33 - 31 - 43 - 1
HDS H2-O2 - 12 - 3
Victoria H35 - 11 - 5
Rotterdam H31 - 4
Ring Pass Delft H42 - 5
Leonidas H41 - 71 - 3
HUDITO H2-O3 - 12 - 1
Groen-Geel H3-O1 - 01 - 0
DSHC H2-O3 - 24 - 2
Berkel-Rodenrijs H2-O1 - 3
Barendrecht H20 - 31 - 2