Dames 8
7e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 21 april
2
Kieviten D2-O
2
Groen-Geel D7
2
Leiden-Quintus D8
1
HDM D4
0
HDM D5
1
HDS D3
2
Roomburg D6
4
Klein Zwitserland D5
1
Cartouche D3
1
Leonidas D14
1
Groen-Geel D8
1
Rijswijk D3
Zondag 14 april
1
HDM D5
1
Leiden-Quintus D8
0
Groen-Geel D7
0
Roomburg D6
0
Rijswijk D3
0
Kieviten D2-O
2
Leonidas D14
1
Groen-Geel D8
0
HDS D3
0
Cartouche D3
Wedstrijdschema
Uit
12-05-2024
14:05
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 1172318
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), Wassenaar
D8
Klein Zwitserland D5
Thuis
26-05-2024
18:00
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 1172322
Scheidsrechters: H10
HDM D4
D8
Uit
02-06-2024
Nr. 1172327
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, Den Haag
D8
Roomburg D6
Thuis
09-06-2024
14:35
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 1172335
Scheidsrechters: D6
Poule stand (7e in poule Zuid-Holland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | HDS D3 | 18 | 14 | 3 | 1 | 44 | 8 | 0 | 45 |
2. | HDM D4 | 18 | 11 | 3 | 4 | 30 | 14 | 0 | 36 |
3. | Rijswijk D3 | 18 | 10 | 4 | 4 | 44 | 20 | 0 | 34 |
4. | Leonidas D14 | 18 | 10 | 3 | 5 | 42 | 20 | 0 | 33 |
5. | Cartouche D3 | 18 | 9 | 3 | 6 | 41 | 26 | 0 | 30 |
6. | Klein Zwitserland D5 | 18 | 8 | 5 | 5 | 41 | 25 | 0 | 29 |
7. | Groen-Geel D7 | 18 | 5 | 5 | 8 | 31 | 38 | 0 | 20 |
8. | Kieviten D2-O | 18 | 5 | 5 | 8 | 47 | 55 | 0 | 20 |
9. | Groen-Geel D8 | 18 | 5 | 5 | 8 | 25 | 33 | 0 | 20 |
10. | Leiden-Quintus D8 | 18 | 3 | 3 | 12 | 24 | 54 | 0 | 12 |
11. | HDM D5 | 18 | 2 | 6 | 10 | 23 | 47 | 0 | 12 |
12. | Roomburg D6 | 18 | 3 | 1 | 14 | 17 | 69 | 0 | 10 |
Spelers (21)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Kievi | HDS D | HDM D | HDM D | Rijsw | Roomb | Leoni | Leide | Klein | Groen | Groen | Carto | |
Kieviten D2-O | 2 - 5 | 5 - 2 | 4 - 2 | 7 - 3 | 1 - 5 | 2 - 2 | 4 - 3 | 2 - 2 | 3 - 7 | |||
HDS D3 | 6 - 2 | 5 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 5 - 0 | 1 - 3 | 2 - 0 | 0 - 0 | ||||
HDM D5 | 2 - 2 | 0 - 1 | 3 - 3 | 1 - 2 | 0 - 3 | 1 - 1 | 0 - 3 | 5 - 3 | 1 - 2 | |||
HDM D4 | 3 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 1 | 3 - 2 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
Rijswijk D3 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 7 - 0 | 1 - 0 | 3 - 2 | 1 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
Roomburg D6 | 0 - 3 | 5 - 1 | 0 - 5 | 1 - 4 | 1 - 0 | 1 - 4 | 2 - 4 | 0 - 1 | 0 - 4 | 2 - 6 | ||
Leonidas D14 | 3 - 2 | 0 - 2 | 2 - 0 | 7 - 0 | 5 - 0 | 3 - 1 | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 1 | |||
Leiden-Quintus D8 | 1 - 7 | 0 - 2 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 8 | 0 - 5 | 1 - 3 | 1 - 2 | 0 - 0 | |||
Klein Zwitserland D5 | 0 - 2 | 4 - 0 | 0 - 2 | 1 - 1 | 7 - 0 | 1 - 1 | 3 - 4 | 1 - 1 | 3 - 1 | |||
Groen-Geel D8 | 1 - 1 | 1 - 4 | 2 - 2 | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | 3 - 2 | 2 - 2 | 3 - 1 | |||
Groen-Geel D7 | 4 - 2 | 0 - 0 | 1 - 3 | 1 - 5 | 0 - 0 | 2 - 2 | 4 - 2 | 0 - 2 | 2 - 3 | |||
Cartouche D3 | 4 - 1 | 0 - 2 | 1 - 3 | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 1 | 4 - 2 | 3 - 1 | 4 - 0 |