Heren 10

2e in poule Heren senioren reserve 4e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 10 oktober
1
Catwijck H2-O
3
Nieuwkoop H2-O
1
Alkemade H2-O
2
Leonidas H25
1
Leiden-Quintus H8
5
Groen-Geel H10
1
Rijswijk H4
2
Klein Zwitserland H4
2
Evergreen H2-O
1
Roomburg H6
Zondag 3 oktober
3
Klein Zwitserland H4
0
Evergreen H2-O
0
Leonidas H25
2
Rijswijk H4
5
Groen-Geel H10
0
Groen-Geel H9
1
Nieuwkoop H2-O
2
Alkemade H2-O
1
Roomburg H6
0
Leiden H7
Zondag 26 september
2
Rijswijk H4
2
Nieuwkoop H2-O
2
Groen-Geel H9
1
Roomburg H6
0
Evergreen H2-O
0
Leonidas H25
1
Catwijck H2-O
1
Groen-Geel H10

Wedstrijdschema

H10
Leiden H7
Thuis
24-10-2021 14:10
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 561788
Scheidsrechters: HLA
Nieuwkoop H2
H10
Uit
31-10-2021 16:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 561799
Locatie: Sportp. 'De Dulen', NIEUWKOOP
H10
Evergreen H2
Thuis
07-11-2021 12:35
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 561800
Scheidsrechters: H9, COTD
Leonidas H25
H10
Uit
14-11-2021 00:00
Nr. 561809
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
Rijswijk H4
H10
Uit
21-11-2021 13:15
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 561816
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, RIJSWIJK ZH
H10
Klein Zwitserland H4
Thuis
28-11-2021 09:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 561820
Scheidsrechters: H7
H10
Alkemade H2
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 561825
Roomburg H6
H10
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 561835
Locatie: Sportpark Roomburg, LEIDEN
H10
Catwijck H2
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 561837
Uit
03-04-2022 00:00
Nr. 561846
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
H10
Leiden H8
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 561848
Leiden H7
H10
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 561857
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
H10
Nieuwkoop H2
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 561860
Evergreen H2
H10
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 561868
Locatie: Sportp. Schweitzerdreef, MAASSLUIS
H10
Leonidas H25
Thuis
22-05-2022 00:00
Nr. 561871
H10
Rijswijk H4
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 561881
Klein Zwitserland H4
H10
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 561886
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE

Poule stand (2e in poule Heren senioren reserve 4e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland H45401144012
2.Groen-Geel H10522115708
3.Nieuwkoop H2-O522111608
4.Rijswijk H452219508
5.Leonidas H2552214308
6.Evergreen H2-O52217708
7.Roomburg H652126607
8.Groen-Geel H9521231107
9.Alkemade H2-O520381406
10.Catwijck H2-O51319706
11.Leiden-Quintus H8511371304
12.Leiden H7500511100

Spelers (19)

Trainingen

do
20:45
-
22:15
Schapenweide (Zandveld) (ABCD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 24 oktober
12:35
H8Roomburg H4
Scheidsrechters: H10
Gele Weide (Semiveld)
Zondag 7 november
14:10
H9Alkemade H2
Scheidsrechters: H10
Schapenweide (Zandveld)
Zondag 28 november
11:00
H7HDS H4
Scheidsrechters: H10
Groene Weide (Waterveld)

Team resultaten

AlkemLeoniRijswLeideLeideEvergRoombNieuwKleinGroenGroenCatwi
Alkemade H2-O1 - 24 - 3
Leonidas H250 - 2
Rijswijk H42 - 21 - 21 - 1
Leiden-Quintus H81 - 5
Leiden H7
Evergreen H2-O0 - 02 - 1
Roomburg H61 - 02 - 1
Nieuwkoop H2-O1 - 21 - 1
Klein Zwitserland H43 - 05 - 0
Groen-Geel H101 - 15 - 0
Groen-Geel H90 - 02 - 1
Catwijck H2-O5 - 11 - 31 - 1