Heren 5

3e in poule Heren senioren reserve 3e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 19 september
5
Rotterdam H6
0
HUDITO H9

Wedstrijdschema

H5
Dopie H4
Thuis
26-09-2021 09:25
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 562658
Scheidsrechters: H6
Barendrecht H3
H5
Uit
03-10-2021 14:45
Veld 4 (Waterveld)
Nr. 562662
Locatie: Sportpark 'De Doorbraak', BARENDRECHT
H5
Leonidas H20
Thuis
10-10-2021 11:05
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 562671
Scheidsrechters: H7
Pollux H3
H5
Uit
24-10-2021 11:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 562679
Locatie: Sportpark Kooikersweg, VLAARDINGEN
Schoonhoven H1
H5
Uit
31-10-2021 13:40
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 562684
Locatie: Schoonhoven-Oost, SCHOONHOVEN
H5
Hudito H9
Thuis
07-11-2021 15:45
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 562690
Scheidsrechters: H6
Leonidas H19
H5
Uit
14-11-2021 00:00
Nr. 562695
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
H5
DSHC H6
Thuis
21-11-2021 12:35
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 562701
Scheidsrechters: D4, COTD
Rotterdam H6
H5
Uit
28-11-2021 00:00
Nr. 562708
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, ROTTERDAM
Leonidas H21
H5
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 562713
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
H5
Schiedam H6
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 562718
Dopie H4
H5
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 562724
Locatie: TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop, DELFT
H5
Barendrecht H3
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 562731
Leonidas H20
H5
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 562737
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
H5
Pollux H3
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 562742
H5
Schoonhoven H1
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 562749
Hudito H9
H5
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 562755
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT
H5
Leonidas H19
Thuis
22-05-2022 00:00
Nr. 562761
DSHC H6
H5
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 562772
Locatie: TU Delft - Sportcentrum DSHC, DELFT
H5
Rotterdam H6
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 562771

Poule stand (3e in poule Heren senioren reserve 3e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas H20220012206
2.Rotterdam H622009006
3.Groen-Geel H522007306
4.DSHC H621107404
5.Pollux H321106404
6.Barendrecht H3-O21105304
7.Leonidas H2121017703
8.HUDITO H920112701
9.Dopie H420022500
10.Leonidas H1920023800
11.Schoonhoven H120023900
12.Schiedam H6200211200

Spelers (19)

Trainingen

do
20:45
-
22:15
Gele Weide (Semiveld) (CD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 26 september
11:00
H6HDM H3
Scheidsrechters: H5
Gele Weide (Semiveld)
Zondag 10 oktober
09:15
H7Rijswijk H3
Scheidsrechters: H5
Groene Weide (Waterveld)
Zondag 7 november
17:20
H6DSHC H5
Scheidsrechters: H5
Gele Weide (Semiveld)
Zondag 21 november
14:10
D4HDS D3
Scheidsrechters: H5
Gele Weide (Semiveld)

Team resultaten

SchieHUDITDopieLeoniLeoniLeoniSchooRottePolluGroenDSHC Baren
Schiedam H6
HUDITO H9
Dopie H4
Leonidas H21
Leonidas H20
Leonidas H19
Schoonhoven H1
Rotterdam H65 - 0
Pollux H3
Groen-Geel H5
DSHC H6
Barendrecht H3-O